Creatine Powder 300 грамм

11202142
Optimum nutrition
Рейтинг 

Creatine Powder - очень нужная и эффективная добавка для спортсменов. Проводя исследования выяснили, что при ежедневном употреблении креатина моногидрата происходит быстрое повышение силы и выносливости.

399,00 грн
С НДС
Количество

Купить в один клик
  • Политика безопасности Политика безопасности
  • Политика доставки Политика доставки
  • Политика возврата Политика возврата
Описание

Creatine Powder - очень нужная и эффективная добавка для спортсменов. Проводя исследования выяснили, что при ежедневном употреблении креатина моногидрата происходит быстрое повышение силы и выносливости. Такой эффект связан с тем, что  креатин моногидрат влияет на уровень АТФ в клетках. Кроме этого, креатин снижает уровень аммонии в плазме. Optimum Nutrition не экономит на сырье для своих товаров, в состав этого продукта входит 100% чистый креатин моногидрат, высокого качества и с хорошим действием.

Creatine Powder Optimum Nutrition — это высококачественный креатин в порошке. Моногидрат креатина оптимизирует энергообмен в организме и мышечных волокнах. Во время приема спортивной добавки в организме будет накапливаться АТФ, поэтому выносливость спортсмена увеличится в разы. Моногидрат — это самая эффективная форма приема спортивной добавки, поскольку он обеспечивает практически полную усваиваемость элемента.

Действие продукта поспособствует синтезу белков, снижает уровень холестерина, обеспечивает должный уровень гликогена. Противовоспалительный эффект позволит быстро восстановиться после физических нагрузок.

Рекомендации по применению: Возьмите одну чайную ложку (приблизительно 5 грамм) данной креатиновой добавки и смешайте её с 250 мл воды или сока. Принимайте по 4 порции в день. Рекомендуемое время приёма за завтраком, обедом, ужином, а также перед отходом ко сну. Данный курс приема следует соблюдать в течение 4-5 дней, обеспечивая тем самым загрузку ваших мышечных тканей креатином. Далее принимайте по 2 порции в день в период сохранения креатина в мышцах, причём одну из порции принимайте непосредственно после тренинга.

Примечание: не является лекарством.

Срок годности: смотреть на упаковке.

Внешний вид упаковки может изменяться производителем без предупреждения.

Характеристики
Форма выпуска:
порошок
Страна:
США
Размер порции:
5 г
Отзывы

Еще нет отзывов.

Оставьте свой отзыв

Creatine Powder 300 грамм

Creatine Powder 300 грамм

Creatine Powder - очень нужная и эффективная добавка для спортсменов. Проводя исследования выяснили, что при ежедневном употреблении креатина моногидрата происходит быстрое повышение силы и выносливости.

Оставьте свой отзыв
16 інших товарів в цій категорії:

Артикул: 11102148

Бренд: Optimum nutrition

BCAA 1000 (400 капсул)

Відгуки: 1

BCAA 1000 caps Optimum Nutrition - це потужний комплекс амінокислот, який забезпечує зростання м'язової маси. Амінокислоти беруть участь в процесах синтезу білка, тому організм, який відчуває важкі фізичні навантаження, повинен отримувати ці речовини в достатньому обсязі.

Ціна 629,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 11305665

Бренд: 6PAK Nutrition

Gain PAK 3 кг

Відгуки: 0

6PAK Nutrition GAIN PAK - це якісний гейнер, завдяки якому ви отримаєте бажану мускулатуру в ще більш стислі терміни. Продукт заснований на різних джерелах вуглеводів - переважно на мальтодекстрин (складний вуглевод) і додаванням глюкози (простий цукор).

Ціна 530,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 22012043

Бренд: Prozis

Шейкер Follow Your Passion 600 мл

Відгуки: 0

Prozis шейкер з мотивуючої написом "Follow Your Passion" є чудовим і багатостороннім помічником на кожен день, на тренуваннях, під час подорожей або навіть на кухні.

Ціна 99,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 11002045

Бренд: ULTIMATE NUTRITION

SYNTHO GOLD 2.27 кг

Відгуки: 0

SYNTHO GOLD від Ultimate Nutrition, високоякісна багатокомпонентна суміш, що має багатоступеневу структуру засвоєння, для досягнення максимального рівня метаболізму.

Ціна 890,89 грн Базова ціна 979,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 11003073

Бренд: Biotech

Iso Whey Zero lactose free 900 грам

Відгуки: 0

Whey Zero lactose free чистий ізолят сироваткового протеїну, який отриманий методом мікрофільтрації. Як і вся продукція BioTech USA, він виготовлений з безпечних для вашого здоров'я і ретельно відібраних нутрієнтів.

Ціна 799,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 11003024

Бренд: Biotech

Beef Protein 1,8 кг

Відгуки: 0

BEEF Protein від BioTech USA є білковий порошок на основі високоякісного легкозасвоюваного яловичого протеїну без додавання креатину, лактози і сої.

Ціна 1 385,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 11203147

Бренд: Biotech

Creatine pHX 210 капсул

Відгуки: 0

Креатин Creatine pHX - це інноваційна розробка фахівців компанії BioTech, представлена ​​у вигляді креатину, що має вдосконалену формулу pHX, за допомогою якої можна домогтися нових висот в наборі м'язової маси, збільшення сили і витривалості.

Ціна 414,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 12705262

Бренд: Olimp

Collaregen 400 грам

Відгуки: 0

Collaregen Olimp - це порошкоподібний продукт містить колаген, який є головним речовиною сполучної тканини і вітамін С, що забезпечує утворення колагену в організмі, який покращує функціонування опорно-рухового апарату за рахунок відновлення кісткової і хрящової тканини.

Ціна 450,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 11402146

Бренд: Universal nutrition

Animal Pak 15 пак

Відгуки: 0

Animal Pak - неймовірно потужний вітамінно-мінеральний комплекс, який користується великим попитом у спортсменів. Animal Pak здатний забезпечити кожного необхідною енергією. Вітамінно-мінеральний комплекс включає протеїн, амінокислоти і антиоксиданти, які покращують зростання м'язового волокна.

Ціна 475,00 грн
Докладніше
По наявності

Присоединяйтесь к нам в Facebook