Фільтр за

Категорії

Категорії

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 242,00 грн - 478,00 грн

Розмір

Розмір

Смак

Смак

Форма випуску:

Форма випуску:

Країна:

Країна:

Зміцнення суглобів
Спортивне харчування для суглобів і зв'язок - купити  в Харкові і Україні, замовити Спортивне харчування для суглобів і зв'язок в інтернет магазині Sportmart.com.ua

Зміцнення суглобів

Засоби для суглобів і зв'язок захищають Вашу опорно-рухову систему під час перевантажень на тренуванні. Препарати для зв'язок і суглобів, до яких відносяться хондроїтин, глюкозамін і багато інших, є незамінним елементом правильного спортивного харчування. Опорно-руховий апарат людини, постійно піддається навантаженням. Для зміцнення і підтримання гарного стану суглобів, потрібно вживати додатково спортивні добавки. Всі суглоби впродовж життя повільно зношуються, а вплив спортивних тренувань тільки прискорює цей знос.

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри

Артикул: 11402146

Бренд: GNC

MSM & GLUCOSAMINE (90 капсул)

Відгуки: 0

GNC MSM / Glucosamine - якісний хондропротектор з відомого бренду спортивного харчування. Ця добавка допоможе знизити ризик розвитку захворювань суглобів, і знизити інтенсивність вже наявних захворювань суглобово-зв'язкового апарату.

Ціна 435,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 11402146

Бренд: GNC

Glucosamine Sulfate 500 (90 капсул)

Відгуки: 0

GNC Glucosamine Sulfate 500 - це потужна унікальна добавка на основі глюкозаміну, яка призначена для швидкого відновлення і поліпшення загального стану сполучної тканини і хрящів, підвищення гнучкості і еластичності суглобів, зв'язок і сухожиль.

Ціна 241,63 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 12702146

Бренд: ULTIMATE NUTRITION

Glucosamine Chondroitin MSM 90 таблеток

Відгуки: 0

Glucosamine Chondroitin MSM від Ultimate Nutrition - це добавка, яка відновлює суглоби і надає їм еластичність. Речовини, які входять до складу комплексу, синтезуються організмом, але з віком їх виділяється все менше.

Ціна 338,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 12705262

Бренд: Olimp

Collaregen 400 грам

Відгуки: 0

Collaregen Olimp - це порошкоподібний продукт містить колаген, який є головним речовиною сполучної тканини і вітамін С, що забезпечує утворення колагену в організмі, який покращує функціонування опорно-рухового апарату за рахунок відновлення кісткової і хрящової тканини.

Ціна 450,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 12712142

Бренд: Prozis

Collagen + Magnesium 300 грам

Відгуки: 0

Колаген Prozis Collagen + Magnesium 300 гр - це один з видів структурного білка в організмі людини, він є основою всіх сполучних тканин таких як зв'язки, хрящі, суглоби і з цього прийом колагену в якості харчової добавки вкрай важливий.

Ціна 285,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 12712146

Бренд: Prozis

Collagen Concentrate 90 капсул

Відгуки: 0

Колаген - це білок, який входить до складу зв'язок, кісток, хрящів і сухожиль. У народі він славиться як «зілля молодості» через своїх відновлювальних особливостей.

Ціна 299,00 грн
Докладніше
По наявності

Слідуйте за нами на Facebook