Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Протеїнові батончики
Купити протеїнові батончики в Харкові і Україні, ціна протеїнових батончиків, відгуки о протеїнових батончіках- SportMart

Протеїнові батончики

Протеїнові батончики - це варіант спортивного харчування в зручній для транспортування та зберігання формі. Їх призначення - забезпечити швидке надходження в організм поживних речовин в певний час після тренування для закриття так званого «вуглеводного вікна».

Цінність спортивних батончиків в тому, що вони можуть бути доступні в будь-який час, коли спортсмену треба перекусити. Безумовно, ними не можна замінити повноцінне харчування, але дуже корисно мати під рукою на випадок, коли не виходить пообідати.  Купити якісні протеїнові батончики в інтернет магазині SportMart.com.ua.

Знайдено товарів: 29.

Показати 1-12 з 29 товарів

Активні фільтри

Артикул: 129031161

Бренд: Scitec Nutrition

Proteinissimo Prime 50 грам

Відгуки: 0

Proteinissimo Prime - це смачний білково-вуглеводний батончик, відмінно підходить для швидкого і корисного перекусу. Невелика калорійність снека дозволяє використовувати його в якості десерту під час дієти.

Ціна 40,00 грн
Докладніше
По наявності

Слідуйте за нами на Facebook