Glutamine + BCAA 500 грам

11101142
Power Pro
Оцінка 

Glutamine + ВСАА Power Pro - це анаболічний комплекс, призначений для корекції обмінних процесів і оптимізації швидкості набору м'язової маси.

Розмір
520,00 грн
Кількість

Купити в 1 клік
 • Политика безопасности Политика безопасности
 • Политика доставки Политика доставки
 • Политика возврата Политика возврата
Опис

Glutamine + ВСАА Power Pro - це анаболічний комплекс, призначений для корекції обмінних процесів і оптимізації швидкості набору м'язової маси. Він містить 4 амінокислоти: лейцин, валін, глютамин, ізолейцин і за своїм компонентного складу може бути віднесений до категорії ефективних восстановителей. Співвідношення глютамина до BCAA становить 1 до 1: на 5 г глютамина (1/2 порції) припадає 5 г амінокислот з розгалуженими ланцюгами. За результатами клінічних досліджень, така пропорція є оптимальною і дозволяє домогтися максимального ступеня абсорбції всіх нутрієнтів.

Дія Glutamine + ВСАА Power Pro

 • Нормалізація обмінних процесів
 • Швидке відновлення запасів глютамина і амінокислот BCAA
 • Підтримка позитивного азотистого балансу в м'яких тканинах
 • Придушення катаболізму і пов'язаних з ним деструктивних процесів
 • Запуск процесів ресинтезу білка в м'язах
 • Комплексне відновлення пошкоджених міоцитів
 • Якісний набір м'язової маси без потовщення жирового прошарку

Активні компоненти Glutamine + ВСАА Power Pro

Анаболічний комплекс містить 4 амінокислоти: лейцин, валін, глютамин і ізолейцин. У процентному співвідношенні в складі добавки переважає глютамин. На нього припадає 50% від загального питомої ваги всіх нутрієнтів. Глютамин відноситься до категорії умовно незамінних амінокислот і є одним з найбільш поширених анаболічних агентів в тілі людини. Функції глютамина дуже різноманітні. З одного боку, він необхідний для нормального відновлення, ефективного захисту організму від вірусів і бактерій. З іншого боку, без глютамина немислимий процес суперкомпенсаторного зростання, тому що саме він є основою всіх м'язових тканин (60% міоцитів) і пригнічує вироблення кортизолу (т.зв. гормону стресу, що викликає окислення міоцитів).

Крім глютамина, в складі добавки присутні і амінокислоти BCAA: лейцин, валін, ізолейцин. На них припадає 50% від загального питомої ваги основних функціональних нутрієнтів. Пропорції амінокислот стандартні: 2: 1: 1, в процентному співвідношенні переважає лейцин. Амінокислоти BCAA забезпечують швидке відновлення пошкоджених міоцитів, ефективно пригнічують катаболізм і благотворно позначаються на загальному самопочутті. Вони нормалізують синтез білка в м'язах, перешкоджають розвитку деструктивних процесів і дозволяють відновити порушений обмін речовин без використання сильнодіючих анаболічних стимуляторів.

Переваги Glutamine + ВСАА Power Pro

 • 100% натуральний склад
 • Відсутність баластних добавок і домішок
 • Комплексна дія продукту
 • Відсутність протипоказань і побічних дій
 • Прекрасна сумісність з іншими спортивними добавками
 • Доступна ціна в порівнянні з продуктами-аналогами

Рекомендації щодо застосування:  Вживати добавку слід по 1-2 порції в день. Оптимально - під час і після тренування або в інший час - за потребою. Змішувати порошковий концентрат необхідно з негазованою водою (10 г порошку до 100-200 мл рідини). Чай, кава та інші напої непридатні для цих цілей.

Протипоказання:  індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітним і годуючим жінкам, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка:  не є ліками.

Умови зберігання:  зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів, в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін придатності:  дивитися на упаковці. 

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Характеристики
Форма випуску:
порошок
Країна:
Україна
Розмір порції:
10 г
Порцій в упаковці
50 шт
Калорії
40 ккал
Білки
9.9 г
L-глютамін
5000 мг
L-ізолейцин
1500 мг
L-лейцин
2500 мг
L-валін
1500 мг
Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Написати свій відгук

Glutamine + BCAA 500 грам

Glutamine + BCAA 500 грам

Glutamine + ВСАА Power Pro - це анаболічний комплекс, призначений для корекції обмінних процесів і оптимізації швидкості набору м'язової маси.

Написати свій відгук
В этой категории 7 товаров:

Код: 11105262

Бренд: Olimp

Glutamine Xplode 500 грамм

Отзыв(ы): 0

Olimp Glutamine Xplode — комплекс витаминов с L-глютамином в порошке. Продукт, дополняющий диету с L-глютамином в виде 100% чистого, кристаллического, высоко микронизированного вещества обогащенного Vit-A-min Supercharge formula.

Цена 660,00 грн
Еще
По наличию

Код: 11105148

Бренд: Olimp

Glutamine 1400 Mega Caps 300 капсул

Отзыв(ы): 0

L-Glutamine Mega Caps — уникальный продукт, содержащий очень высокую дозу (1400 мг) 100% фармацевтически чистого микронизированного L-глютамина в одной капсуле.

Цена 798,00 грн
Еще
По наличию

Код: 11106142

Бренд: Myprotein

L-Glutamine 500 грамм

Отзыв(ы): 0

L-Глютамин является важной аминокислотой, которая необходима для  мышц в нашем организме, и является одной из наиболее важных в нашем организме.

Цена 299,00 грн
Еще
По наличию

Слідуйте за нами на Facebook