Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Glutamine + BCAA 500 грам

11101142
Power Pro
Оцінка 

Glutamine + ВСАА Power Pro - це анаболічний комплекс, призначений для корекції обмінних процесів і оптимізації швидкості набору м'язової маси.

Розмір
520,00 грн
Кількість

Купити в 1 клік
 • Политика безопасности Политика безопасности
 • Политика доставки Политика доставки
 • Политика возврата Политика возврата
Опис

Glutamine + ВСАА Power Pro - це анаболічний комплекс, призначений для корекції обмінних процесів і оптимізації швидкості набору м'язової маси. Він містить 4 амінокислоти: лейцин, валін, глютамин, ізолейцин і за своїм компонентного складу може бути віднесений до категорії ефективних восстановителей. Співвідношення глютамина до BCAA становить 1 до 1: на 5 г глютамина (1/2 порції) припадає 5 г амінокислот з розгалуженими ланцюгами. За результатами клінічних досліджень, така пропорція є оптимальною і дозволяє домогтися максимального ступеня абсорбції всіх нутрієнтів.

Дія Glutamine + ВСАА Power Pro

 • Нормалізація обмінних процесів
 • Швидке відновлення запасів глютамина і амінокислот BCAA
 • Підтримка позитивного азотистого балансу в м'яких тканинах
 • Придушення катаболізму і пов'язаних з ним деструктивних процесів
 • Запуск процесів ресинтезу білка в м'язах
 • Комплексне відновлення пошкоджених міоцитів
 • Якісний набір м'язової маси без потовщення жирового прошарку

Активні компоненти Glutamine + ВСАА Power Pro

Анаболічний комплекс містить 4 амінокислоти: лейцин, валін, глютамин і ізолейцин. У процентному співвідношенні в складі добавки переважає глютамин. На нього припадає 50% від загального питомої ваги всіх нутрієнтів. Глютамин відноситься до категорії умовно незамінних амінокислот і є одним з найбільш поширених анаболічних агентів в тілі людини. Функції глютамина дуже різноманітні. З одного боку, він необхідний для нормального відновлення, ефективного захисту організму від вірусів і бактерій. З іншого боку, без глютамина немислимий процес суперкомпенсаторного зростання, тому що саме він є основою всіх м'язових тканин (60% міоцитів) і пригнічує вироблення кортизолу (т.зв. гормону стресу, що викликає окислення міоцитів).

Крім глютамина, в складі добавки присутні і амінокислоти BCAA: лейцин, валін, ізолейцин. На них припадає 50% від загального питомої ваги основних функціональних нутрієнтів. Пропорції амінокислот стандартні: 2: 1: 1, в процентному співвідношенні переважає лейцин. Амінокислоти BCAA забезпечують швидке відновлення пошкоджених міоцитів, ефективно пригнічують катаболізм і благотворно позначаються на загальному самопочутті. Вони нормалізують синтез білка в м'язах, перешкоджають розвитку деструктивних процесів і дозволяють відновити порушений обмін речовин без використання сильнодіючих анаболічних стимуляторів.

Переваги Glutamine + ВСАА Power Pro

 • 100% натуральний склад
 • Відсутність баластних добавок і домішок
 • Комплексна дія продукту
 • Відсутність протипоказань і побічних дій
 • Прекрасна сумісність з іншими спортивними добавками
 • Доступна ціна в порівнянні з продуктами-аналогами

Рекомендації щодо застосування:  Вживати добавку слід по 1-2 порції в день. Оптимально - під час і після тренування або в інший час - за потребою. Змішувати порошковий концентрат необхідно з негазованою водою (10 г порошку до 100-200 мл рідини). Чай, кава та інші напої непридатні для цих цілей.

Протипоказання:  індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітним і годуючим жінкам, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка:  не є ліками.

Умови зберігання:  зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів, в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін придатності:  дивитися на упаковці. 

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Характеристики
Калорії
40 ккал
Білки
9.9 г
L-лейцин
2500 мг
L-ізолейцин
1500 мг
L-глютамін
5000 мг
Форма випуску:
порошок
Країна:
Україна
Розмір порції:
10 г
Порцій в упаковці
50 шт
L-валін
1500 мг
Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Написати свій відгук

Glutamine + BCAA 500 грам

Glutamine + BCAA 500 грам

Glutamine + ВСАА Power Pro - це анаболічний комплекс, призначений для корекції обмінних процесів і оптимізації швидкості набору м'язової маси.

Написати свій відгук
16 інших товарів в цій категорії:

Бренд: POWERFUL PROGRESS

Gluta-X 500 грамм

Відгуки: 0

Gluta-Х від Powerful Progress - високоефективна харчова добавка, розроблена для підтримки зростання м'язової маси, для антикатаболической захисту і для підвищення ефективності підготовки спортсменів до змагань.

Ціна 395,00 грн
Докладніше
По наявності

Слідуйте за нами на Facebook