Collaregen 400 грам

12705262
Olimp
Оцінка 

Collaregen Olimp - це порошкоподібний продукт містить колаген, який є головним речовиною сполучної тканини і вітамін С, що забезпечує утворення колагену в організмі, який покращує функціонування опорно-рухового апарату за рахунок відновлення кісткової і хрящової тканини.

Розмір
Смак
450,00 грн
з податком
Кількість

Купити в один клік
 • Политика безопасности Политика безопасности
 • Политика доставки Политика доставки
 • Политика возврата Политика возврата
Опис

Collaregen Olimp - це порошкоподібний продукт містить колаген, який є головним речовиною сполучної тканини і вітамін С, що забезпечує утворення колагену в організмі, який покращує функціонування опорно-рухового апарату за рахунок відновлення кісткової і хрящової тканини.

Додатково наукові співробітники компанії Olimp, використовуючи інноваційні технології, забезпечили захист кісток і хрящів, включивши до складу продукту мідь і марганець. Ці інгредієнти перетворюються в амінокислотні хелати, які активну участь в утворенні сполучної тканини.

Collaregen Olimp - призначений для відновлення опорно-рухового апарату і регенерації кісткової, хрящової і сполучної тканини у людей, які відчувають великий обсяг інтенсивного навантаження протягом тривало періоду часу. Додатково добавку потрібно вживати для оздоровлення сполучних тканин, і опорно-рухового апарату.

Для чого слугує і кому приймати Collaregen Olimp

Колаген - це білкова речовина, в процентному співвідношенні є одне з найпоширеніших серед амінокислотних структур, масова доля якого складає 6% від загальної ваги тіла людини. Колаген бере участь в регенерації всіх тканин організму і є найважливішим структурним білком формує тіло, зміцнює сполучні тканини і зв'язує в єдине ціле клітини. Найбільше колагену міститься в хрящах, суглобах і сполучних тканинах, які постійно піддаються інтенсивному навантаженні, і вимагають якісного відновлення.

Велику роль у виробленні та відновлювальних властивостях колагену відіграє вітамін С, який забезпечує зв'язок і проникнення молекулярних структур колагену через мембрани пошкоджених клітин. Саме тому компанія Olimp, розробила продукт, що містить не тільки колаген, але і велика кількість вітаміну С.

Рекомендується для застосування:

 • Атлетам, які відчувають важкі тренувальні навантаження і працюють переважно в анаеробному режимі. В першу чергу - це культуристи, важкоатлети, троеборци і спринтера.
 • Спортсмени, що піддають опорно-руховий апарат тривалій аеробного навантаження, неодмінно повинні включити в раціон колаген як невід'ємну частину відновлення.
 • Люди, які страждають надмірною ожирінням, повинні на регулярній основі приймати Collaregen Olimp, щоб зняти запалення з сполучних тканин і відновити хрящову, і кісткову структуру.
 • Якщо ви ведете активний спосіб життя, включите колаген в раціон, для оздоровлення та підтримки опорно-рухового апарату в прекрасній формі.

Позитивні якості Collaregen Olimp

 • Зміцнення кісток, хрящів і зв'язок.
 • Оздоровлення опорно-рухового апарату.
 • Регенерація сполучної тканини після травм і важких навантажень.
 • Великий вміст вітаміну С.
 • Захист імунної системи.

Рекомендації щодо застосування:  Розмішайте одну порцію (5.5 гр. Порошку) в 100 мл. води. Приймайте від 1 до 2 порцій між основними прийомами пищи.

Протипоказання:  індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітним і годуючим жінкам, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка:  не є ліками.

Умови зберігання:  зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів, в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін зберігання:  дивитися на впакуванні.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Характеристики
Форма випуску:
порошок
Країна:
Польща
Розмір порції:
5.5 г
Порцій в упаковці
73
Вітамін С
40 мг
Мідь
150 мкг
Марганець
0.3 мг
Колаген
5 г
Альбіон амінокислотний хелат
1.9 мг
Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Написати свій відгук

Collaregen 400 грам

Collaregen 400 грам

Collaregen Olimp - це порошкоподібний продукт містить колаген, який є головним речовиною сполучної тканини і вітамін С, що забезпечує утворення колагену в організмі, який покращує функціонування опорно-рухового апарату за рахунок відновлення кісткової і хрящової тканини.

Написати свій відгук
1 інших товарів в цій категорії:

Слідуйте за нами на Facebook