Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Creatine 1000 (300 таб)

11205148
Olimp
Оцінка 

Креатиновий комплекс Creatine 1000 - ефективне поєднання креатину і сорбіту в таблетованій формі.

Розмір
435,00 грн
Кількість

Купити в 1 клік
  • Политика безопасности Политика безопасности
  • Политика доставки Политика доставки
  • Политика возврата Политика возврата
Опис

Creatine 1000 Olimp - креатин в таблетках + сорбіту - рідкісна і ефективна форма випуску креатину. Це найчистіший креатин моногідрат - Creapure (креатин КРЕАПУР) - запатентований унікальний продукт з високим ступенем очищення. Креатин Creatine 1000 Olimp (креатин 1000 олімп) абсолютно необхідний для високої продуктивності спортсменів. Він забезпечує поповнення запасів фосфокреатина в м'язах - похідною для синтезу АТФ - головного енергетичного джерела м'язових клітин.

Іншими словами, чим вище концентрація креатину в організмі, тим інтенсивніше він виробляє молекули АТФ. В результаті цього зростає сила і витривалість м'язів. Creatine 1000 Olimp збільшує продуктивність спортсмена, ви можете тренуватися інтенсивніше, піднімати великі ваги - це прискорить ріст м'язової маси. Крім того, молекула креатину пов'язує кілька молекул води, в результаті чого прийом креатину (при використанні завантажувального методу прийому), може супроводжуватися затримкою невеликої кількості води в м'язах, що візуально збільшує обсяг м'язів.

Також затримка води (гідратація) забезпечує підвищений приплив поживних речовин до м'язів, що сприяє прискоренню синтезу білка і швидкому відновленню м'язів. Підвищений вміст креатину в м'язах пригнічує дію молочної кислоти, інтенсифікує обмінні процеси в організмі і сприяє максимально швидкому і сильному скороченню ваших м'язів, що особливо важливо при силових тренуваннях і підвищеної фізичної активності.

Creatine 1000 Olimp - максимально ефективний пройдуть, тут присутні сорбіту, які взаємодіють в організмі з глюкозою і фруктозою. В результаті такої взаємодії забезпечується швидкий інсулін-залежний транспорт креатину в м'язовій тканині. При цьому відсутні будь-які небажані ефекти, характерні для моносахаридів.

Рекомендації щодо застосування: Приймайте продукт за 20-30 хвилин до тренування (або під час неї) - 1-3 таблетки запейте великою кількістю води. Під час прийому креaтіна необхідно випівaть не менше 3,5 літрів води Максимальна на добу!

Примітка: не є ліками.

Термін придатності: дивитися на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Характеристики
Форма випуску:
таблетки
Країна:
Польща
Розмір порції:
1-3 таб.
Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Написати свій відгук

Creatine 1000 (300 таб)

Creatine 1000 (300 таб)

Креатиновий комплекс Creatine 1000 - ефективне поєднання креатину і сорбіту в таблетованій формі.

Написати свій відгук
16 інших товарів в цій категорії:

Артикул: 11203147

Бренд: Biotech

Creatine pHX 210 капсул

Відгуки: 0

Креатин Creatine pHX - це інноваційна розробка фахівців компанії BioTech, представлена ​​у вигляді креатину, що має вдосконалену формулу pHX, за допомогою якої можна домогтися нових висот в наборі м'язової маси, збільшення сили і витривалості.

Ціна 414,00 грн
Докладніше
По наявності

Артикул: 11202142

Бренд: Optimum nutrition

Creatine Powder 300 грам

Відгуки: 0

Creatine Powder - дуже потрібна і ефективна добавка для спортсменів. Проводячи дослідження з'ясували, що при щоденному вживанні креатину моногідрату відбувається швидке підвищення сили і витривалості.

Ціна 399,00 грн
Докладніше
По наявності

Слідуйте за нами на Facebook