Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Alkagen 120 капсул

11405147
Olimp
Оцінка 

Olimp Alkagen являє собою комплекс інгредієнтів, які використовуються до цих пір тільки в елітній продукції, спеціально розробленої для фізично активних людей.

Розмір
260,51 грн
Кількість

Купити в 1 клік
  • Политика безопасности Политика безопасности
  • Политика доставки Политика доставки
  • Политика возврата Политика возврата
Опис

Olimp Alkagen являє собою комплекс інгредієнтів, які використовуються до цих пір тільки в елітній продукції, спеціально розробленої для фізично активних людей. Продукт містить солі лужних металів бікарбонату і лимонної кислоти, а також цинк (у формі амінокислотного хелату Альбіон®), що сприяє нормалізації кислотно-лужного обміну речовин; магній сприяє відновленню електролітного балансу.

Olimp Alkagen   призначений для всіх фізично активних людей, які хочуть скоротити час відновлення після тренування і зменшити закислення крові, викликане інтенсивною фізичною діяльністю або способом життя. Olimp Alkagen також рекомендується для людей, які надмірно вживають такі кислі продукти, як кава, чорний чай, ковбаси, м'ясо, солодощі та алкоголь.

Olimp Alkagen є додатковим джерелом ключових мінералів, необхідних для забезпечення повноцінної роботи м'язової клітини калію, магнію, кальцію. Кальцій - один з макроелементів, присутній у всіх тканинах організму. Кальцій бере участь у підтримці гомеостазу, функціонуванні ЦНС і м'язів і інших систем організму. Швидше всмоктується в кишечнику в присутності магнію. Магній - в організмі людини відіграє важливу роль фактора росту, бере активну участь у ферментативних процесах, обміні вуглеводів, забезпечує синтез білка, надає загальну тонізуючу і заспокійливу дію. Калій мінеральний елемент, який бере участь у багатьох обмінних процесах в організмі: підтримує автоматизм скорочення серцевого м'яза, регулює роботу надниркових залоз, бере участь у проведенні нервових імпульсів.

Рекомендації щодо застосування: Вживати по 2 капсули двічі на день між прийомами їжі. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка: не є лікарським засобом.

Умови зберігання: контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.


Характеристики
Цинк
1.5 мг
Магній
145 мг
Калій
770 мг
Натрій
405 мг
Кальцій
260 мг
Бікарбонат натрію
1500 мг
Форма випуску:
капсули
Країна:
Польща
Розмір порції:
4 капсулы
Порцій в упаковці
30
Бікарбонат калію
1500 мг
Солі кальцію ортофосфорної кислоти
600 мг
Солі магнію лимонної кислоти
500 мг
Солі кальцію лимонної кислоти
360 мг
Оксид магнію
120 мг
Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Написати свій відгук

Alkagen 120 капсул

Alkagen 120 капсул

Olimp Alkagen являє собою комплекс інгредієнтів, які використовуються до цих пір тільки в елітній продукції, спеціально розробленої для фізично активних людей.

Написати свій відгук
В этой категории 16 товаров:

Код: 11402147

Бренд: GNC

Mega Men 180 каплет

Отзыв(ы): 0

GNC Mega Men – пищевая добавка для людей, которые занимаются спортом. Включает в себя витамины с повышенным содержанием основных микронутриентов.

Цена 780,00 грн
Еще
По наличию

Код: 11402147

Бренд: Optimum nutrition

Opti-Men 240 таб.

Отзыв(ы): 0

Витамины Optimum Nutrition Opti-Men — это полный комплекс питательных веществ с комбинацией витаминов и необходимых минералов, специально подобранных для мужчин.

Цена 935,30 грн Базовая цена 995,00 грн
Еще
По наличию

Код: 11402147

Бренд: GNC

Womens Ultra Mega 180 каплет

Отзыв(ы): 0

GNC Womens Ultra Mega Active – это высококачественный поливитаминный женский комплекс на основе важных витаминов, минералов и натуральных растительных экстрактов для поддержания здоровья и красоты организма женщины любой возрастной категории.

Цена 677,58 грн
Еще
По наличию

Слідуйте за нами на Facebook